Zebra

Termo a termotransferové tiskárny Zebra jsou jednou z nejrozšířenějších tiskáren na trhu. V naší nabídce najdete modely ze všech produktových řad.

Nejniží řadou jsou stolní termotiskárny, určené pro občasné a nízké zatížení. Jejich plastová konstrukce skříně zajišťuje snadnou manipulovatelnost, hmotnost nepřesahuje 2 kg. Svoje uplatnění najdou v kancelářích, maloobchodě, příručních skladech, menších výrobnách a i ve státní správě. K dispozici jsou ve 2 provedeních, buď jako "directthemal" pro tisk bez TTR fólie na termocitlivý papír a nebo "thermotransfer", kdy je tisk provádět přes černou TTR fólii, ze které je aktivní vrstva přenášena a natavena na povrch etikety.
Šířka tisku je max. do 10 cm, rozlišení 203 nebo 300 DPI.

 Lehké průmyslové termotiskárny jsou určeny pro vyšší zatíženi. Jejich kovová konstrukce dovoluje jejich nasazení i v lehčích průmyslových provozech. K dispozici je nekolik modelů se řířkou tisku od 104 do 168 mm, s rozzlišením 203, 300 nebo 600 DPI. K základním konfiguracím si můžete přiobjednat celou řadu příslušenství, které rozšíří možnosti využetí těchto tiskáren.

 Průmyslové termotiskárny pro nasaní tam, kde jsou požadavky na robustnost, spolehlivost, vysoké zatížení, odolnost proti nepříznivým okolním podmínkám (vlhkost, prašnost, vyšší teploty, ...). K průmyslovým termotiskárnám si můžete dokoupt i následující rozšíření:

  • interní navíjecí mechanismus (internal rewind) pro navíjení potištěného pásu etiket
  • odlepovací a navíjecí mechanismus pro režim "peel off" (odlepování etiket po 1 na výstupu a zpětné navíjení nosného pásu bez etiket)
  • řezačka etiket na výstupu tiskárny
  • alternativní typy senzorů detekce začátku etikety
  • rozšíření interní paměti
  • přídavná rozhraní RS422/485, Ethernet

Základní přehled průmyslových tiskáren se srovnáním klíčových parametrů.