Digitální produkční tisk

Pro kapacitní aplikace vyžadující vysoce kvalitní personifikovaný tisk středních a vysokých objemů nabízíme portfolio digitálních produkčních zařízení Xerox. Tyto stroje na nejvyšší technologické bázi, vybavené sofistikovanými ripovacími jednotkami, pokryjí prakticky libovolné aplikace z oblastí profesionálního digitálního tisku. K dispozici jsou ucelené typové řady pro plnobarevný i kapacitní černobílý tisk, případně pro černobílý tisk s přítiskem jedné barvy.

Potiskovaná média mohou být v podobě samostatných listů, případně i nekonečného pásu v roli (tabelačního papíru).  Produkční systémy Xerox disponují komplexním systémem dokončovacích jednotek pro následné zpracování dokumentů.

Potisk vysokogramážních médií a obálek

Pro speciální aplikace, kdy je požadován kvalitní plnobarevný potisk materiálů, které nejsou v běžných tiskárnách potisknutelné (vysokogramážní papíry, polokartony, poštovní obálky, samolepicí etikety, ....) zajišťujeme pro ČR distribuci laserových tiskáren od firmy INTEC PRINTING SOLUTIONS. Plnobarevné laserové tiskárny s rozlišením tisku 1.200 DPI, škálou vysokokapacitních vstupních a výstupních zásobníků i speciálních podavačů obálek, jsou špičkovým řešením pro tento tiskový segment.

PROFIPRINT © Všechna práva vyhrazena.

PROFIPRINT spol. s r.o. - průmyslové tiskárny a čárové kódy