Termotransferový tisk

Termotransferový tisk je nejrozšířenějším tiskovým principem, používaným pro interpretaci čárového kódu a to zejména na samolepící etikety případně na papírový pás.    

Princip je napříč všemi značkami na trhu stejný, ale provedení, kvalita a užitná hodnota je velmi, ba přímo zásadně, rozdílná. Nabízíme v tomto segmentu tři značky tak, abychom pokryli většinu seriózních aplikací, které se nabízí.

Termotransferové tiskárny  Printronix  jsou bez kompromisu absolutní špičkou na trhu.  Zejména nejvyšší typová řada T8000 je v mnoha směrech unikátní. Jedná se o zcela původní konstrukci, které po mechanické stránce, svým dílenským zpracováním, použitými materiály a řadou funkcionalit převyšují vše ostatní, co se v segmentu termotransferového tisku odehrává. Navíc Printronix využil své dlouholeté zkušenosti z vysokokapacitního tisku ( jehličkového a laserového ) a vybavil své termotransferové tiskárny unikátními kontrolery které vychází právě z architektury  vysokokapacitních tiskáren, určených pro prakticky nepřetržité provozy a zaručující maximální stabilitu a užitnou hodnotu.  

Mnoho těchto vlastností pak Printronix použil i v své řadě lehkých průmyslových termotransferových tiskáren  T6000 .

Dalšími námi podporovanými značkami jsou termotiskárny Honeywell a Zebra. Oba výrobci mají komplexní portfolia a jsou schopni pokrýt tiskové úlohy od velmi drobných aplikací na malé etikety v malých sériích až po kapacitní průmyslové tisky.

Velmi zajímavým řešení jsou pak termotransferové tiskárny řady LogiJet pro potisk skládaného papíru nebo etiket s vodící perforací na okraji ( tak jak je tomu u jehličkových tiskáren ) od firmy Microplex.

 

 

 

 

   

 

 

PROFIPRINT © Všechna práva vyhrazena.

PROFIPRINT spol. s r.o. - průmyslové tiskárny a čárové kódy