RISO (RISOGRAPH)

Japonská firma RISO KAGAKU Corp. vznikla v roce 1946, kdy ji založil současný prezident pan Noboru Hayama. V současné době firma vyrábí špičkové výrobky – digitální průtiskové stroje RISOGRAPH - které svým výkonem i dalšími parametry převyšují běžné kopírovací stroj průkopníkem v oblasti risografie, je zároveň i největším světovým výrobcem digitálních tiskových strojů, pracujících na tomto principu tzv. průtisku, neboť její výrobky pokrývají více než 60 % světového trhu.

1. Průtiskové automaty s master fólií
Neuvěřitelně ekonomická duplikace, kdy se cena jednoho výtisku pohybuje řádově v haléřích. Maximální provozní spolehlivost a konstrukční jednoduchost (RISOGRAPH obsahuje jen 15% dílů proti běžné kopírce) dělá z těchto strojů velmi žádanou technologii ve všech oborech. Aktuální přehled modelů najdete zde.

Riso panel

2. Produkční inkjetové rychlotiskárny ComColor
Ověřeným a spolehlivým modelem jsou plnobarevné produkční ink-jet rychlostiskárny RISO FW 5000/5230, která vychází z osvědčené mechanické konstrukce průtiskových strojů. Čtyři skupiny statických inkjetových piezohlav (CMYK) umožňují produkční tisk rychlostí až 120 stran A4/min v měsíční zátěži až 400.000 stran.
Poslední novinkou je nová řada plnobarevných inkjet rychlotiskáren RISO ComColor GD s rychlostí tisku až 160 stran/min.

Pokud Vás naše nabídka zaujala a máte zájem o další podrobnosti k některým produktům, stačí vyplnit jednoduchý kontaktní formulář a naši pracovníci se s Vám co nejdříve spojí. 
Děkujeme za Váš zájem.